Markalar
Kategoriler
Çağrı Merkezi
+903245038860
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Hakkımızda

Hakkımızda
      Halsepeti.com gıda sektöründe yer alan restaurant, cafe, çiğköfte ve diğer sektör firmalarının temizlik, ambalaj, içecek, yeşillik ve diğer temel gereksinimi olan ürünlerini Pilot bölge  Mersinden başlayarak Adana Hatay Gaziantep illerinde hizmet veren halsepeti.com Çok yakın zamanda Kayseri Konya Ankara illerinde hizmete başlayıp Türkiye geneline dağıtımı hedefleyen sektör deneyimi olan bir firmadır.

 Giavm group bünyesinde yer alan halsepeti.com sektöre yeni bir bakış açısı getirmek , mevcut bayilerinin hizmet  ve ürün kalitesini artırmak için başladığı bu projede hedefini sektör ve Türkiye geneline yaymıştır.  
  Ev dışı tüketim yapan toplu tüketim  sektöründe yer alan firmalara ürün temini sağlayan firmalar genel olarak tek kategori ürünlerini temin ederek   müşterilerine sunmaktadır. Halsepeti.com da sizlere sunulan en büyük avantajlardan biri firmanızın başta  hal grubu ihtiyaçlarını direkt üreticiden tedarik ederek başlayarak , ambalaj ,temizlik , içecek kategorisindeki diğer ürünleri de fabrika bağlantıları ile avantajlı fiyatları ile sizleri sunmasıdır. 
  Gıda sektöründe yer alan siz değerli bayilerimizin  ihtiyacına uygun olarak kişileştirilebilir bir web sayfası deneyimi sunmakla beraber, sizlere birden fazla ödeme seçeneği sunarak 7 gün 24 saat siparişlerinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Sektörünüzle ilgili ürün çeşitliliğini görmek ve ürün fiyat bilgisine ulaşabilmeniz için üyeliğinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Siparişlerinizi onayladıktan sonra sipariş günlerine bağlı olarak dağıtım araçlarımız ürünlerinizi sizlere gün içerisinde teslim etmektedir. Bayilerimizin vermiş oldukları siparişleri kolay bir şekilde takip edebilecekleri sipariş takibi modülümüz yer almaktadır. Güncel cari durumunuza anlık olarak ulaşabilir, online ödeme seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde teslim edilen siparişlerin faturaları dağıtım ekiplerinin teslimatlarını bitirmesi ile beraber e fatura olarak dijital ortamda anında  faturalandırılmaktadır. Sitemiz ve ürünlerimizle ilgili anlık olarak cevap almak istediğiniz sorularınız için sitemizde yer alan whatsapp ikonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 halsepeti.com yakın süreçte bayilerinin yeşillik ihtiyaçlarını daha da kaliteli ve taze olması amacıyla Türkiye'nin En Büyük Hali  Mersin Hali sevkiyat bölümüne operasyon merkezi kurmuştur. 
 Her geçen gün ürün ve iş ortağı sayısını artıran halsepeti.com üzerinde sizde müşterimiz olmak , zaman ve yüksek maliyetlerden  kurtulmak isterseniz bizlere üye ol veya iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.