Sipariş İptali

Vermiş olduğunuz siparişinizi +90 324 503 88 60 Halsepeti Müşteri Hizmetlerine telefon ederek ya da  bilgi@halsepeti.com adresine elektronik posta göndererek iptal edebilirsiniz.

Sipariş ödemenizi kredi kartı ile online olarak yaptıysanız, bu tutar banka tarafından açık provizyon olarak gözükmektedir. Sipariş teslimatından sonra tarafımızca satışa döndürülmektedir.

Siparişinizin teslim alınmadan iptal edilmesi durumunda, provizyon iptali tarafımızca 3 işgünü içinde yapılmaktadır. Banka tarafında hesaba yansıması ise iptal tarihinden itibaren kredi kartlarında 1 ile 7 işgünü arasındadır. Debit kartlarda (Banka kartları) iade süresi banka kaynaklı sebepler iade prosedürleri nedeniyle 45 iş gününü bulabilmektedir. Tutar kartınızın limitine geri yansıtılmaktadır.

Sipariş teslimatından birkaç gün sonra yapılacak olan iptaller için ise bankaya tarafımızdan iptal ve iade talebinde bulunulacak olup, ilgili banka kartına ait olan iade prosedür süreci işleyecektir. Banka tarafındaki süreç 10 günü bulabilmektedir.